قیمت پودر سنگ

صفحه اصلی>بلاگ>قیمت پودر سنگ

قیمت پودر سنگ

لیست قیمت پودر سنگ

قیمت پودر سنگ (خاک سنگ) پارس شیمی به  عنوان بزرگترین تولید کننده پودر سنگ ، مناسب و ارزان برای مصرف در تمامی صنایع است. کارخانه پودر سنگ پارس شیمی ، شناخته شده ترین سنگ کوبی می باشد که انواع سنگ های جوشقان ، الیگودرز ، سفید ، رنگی ، آهک ، مرمریت و … را با استفاده از فک های سنگ شکن و آسیاب های حرفه ای تولید نموده و به صورت فله ای یا کیسه شده به تمامی شهر های کشور ارسال می نماید.

قیمت پودر سنگ پارس شیمی به دلیل کوبش سنگ های مختلف از بهترین معادن کشور ، متفاوت است زیرا پودر سنگ مصرفی در صنایع و مشاغل گوناگون ، از لحاظ رنگ ، کیفیت و دانه بندی با هم تفاوت دارند. همچنین نوع بسته بندی هم در قیمت خاک سنگ ماثر است.

لیست قیمت پودر سنگ | stone powder price

نام محصولمحل تحویلقیمت (ریال)
قیمت پودر سنگ قمدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ جوشقاندرب کارخانه
قیمت پودر سنگ سوپردرب کارخانه
قیمت پودر سنگ معمولیدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ شفقدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ ساوهدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ فلهدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ کیسه 2 کیلوگرمیدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ کیسه جامبوبگدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ مرمردرب کارخانه
قیمت پودر سنگ سفیددرب کارخانه
قیمت پودر سنگ رنگیدرب کارخانه
قیمت پودر سنگ هنری (مجسمه سازی)درب کارخانه

به دلیل نوسانات شدید قیمت ، لطفا قیمت روز هر تن پودر سنگ را از بخش بازرگانی پارس شیمی استعلام بفرمائید

علت تفاوت قیمت خاک سنگ

خاک سنگ انواع بسیار گوناگونی دارد زیرا این محصول از سنگ های مختلف بدست آمده از معادن متفاوت تهیه می شود. برای مثال ، پودر سنگ جوشقان اصفهان با خاک سنگ قم یا الیگودرز از نظر کیفیت و رنگ فرق دارد. همچنین کاربرد های این محصول نیز بسیار گوناگون است. خاک سنگ در صنایع ساختمانی ، کاغذ سازی ، فولاد سازی ، چرم و دباغی ، آسفالت و ایزوگام و … بکار می رود. بنابراین کیفیت و قیمت پودر سنگ ساختمانی که تنها برای شفته ریزی یا گچ کاری استفاده می شود با پودر سنگ جوشقان که برای ساخت نمای ساختمان یا رنگ سازی بکار می رود تفاوت دارد.

بهترین خاک سنگ تولید شده در ایران از معادن سنگ جوشقان تولید می شود. پودر جوشقان رنگ سفید و کیفیت ممتازی دارد. این محصول همچنین به عنوان پودر سنگ مجسمه سازی برای انجام امور هنری مثل مجسمه سازی ، پتینه کاری و ساخت تابلوهای نقش برجسته کاربرد دارد. بنابراین قیمت پودر سنگ جوشقان گران تر از سایر انواع خاک سنگ است. پودر سنگ رنگی هم از برخی سنگ ها مثل سنگ مرمر بدست می آید.

قیمت پودر سنگ قم

در استان قم انواع گوناگون سنگ در کارخانه سنگ کوبی پارس شیمی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله انواع خاک سنگ قم می توان به پودر سنگ شفق ، پودر سنگ اخوان رضایی ، پودر جوشقان قم ، پودر سنگ رنگی و سفید تولید شده از سنگ آهک ، سنگ مرمر ،