آهک آذرشهر

صفحه اصلی>بلاگ>آهک آذرشهر

آهک آذرشهر

معرفی کارخانه آهک آذرشهر

آهک آذرشهر از جمله بزرگترین کارخانجات تولید کننده آهک در کشور است. محصولات این مجموعه که از کیفیت ممتازی برخوردار می باشد جهت استفاده در صنایع تولید فولاد ، نساجی ، پرورش دام و طیور ، تصفیه آب و فاضلاب ، صنایع مس و به منظور استفاده جهت ضدعفونی و موارد بهداشتی بکار می رود. کارخانه آهک آذرشهر با سابقه بیش از 25 سال با ظرفیت تولید روزانه 360 هزار کیلوگرم انواع آهک فعالیت می کند.

آهک آذرشهر از نوع آهک صنعتی است. تولید آهک در این مجموعه در کوره های روتاری که جدید ترین روش تولید این محصول در جهان است انجام می شود. استفاده از کوره آهکپزی صنعتی موجب شده تا آهک صنعتی آذرشهر دارای کیفیت یکنواخت بوده و به خوبی مورد عمل پخت قرار گیرد. در نتیجه واکنش پذیری بسیار بالایی دارد و از طرفی ظرفیت تولیدی کارخانه نیز بسیار بالا است.

این مجموعه از قدیمی ترین تولید کنندگان آهک هیدراته ، آهک زنده و دیگر انواع آهک در کشور است. به دلیل برخورداری از سنگ آهک ممتاز ، تجهیزات پیشرفته و پرسنل آموزش دیده ، توانسته تا نظر مثبت مصرف کنندگان را در کشور به خود جلب نماید.

کارخانه آهک آذرشهر, قیمت آهک آذرشهر, آهک هیدراته آذرشهر,

محصولات

آهک هیدراته

مهم ترین محصول کارخانه آهک آذرشهر ، آهک هیدراته است. این محصول با فرمولاسیون هیدروکسید کلسیم Ca(OH)2 و با اسامی آهک مرده ، آهک آبخورده و آهک شکفته شده در صنایع ساختمان سازی ، پرورش چهارپایان و طیور ، ضدعفونی استخر ، تصفیه آب و فاضلاب ، تنظیم اسیدیته ، تولید محصولات شیمیایی و … بکار می رود. آهک هیدراته آذرشهر از نظر مرغوبیت و آنالیز ، جزء بهترین محصولات در کشور می باشد که به تایید بسیاری از مصرف کنندگان رسیده است. کیفیت ممتاز آن سبب شده تا بخشی از تولید این مجموعه به کشور های همسایه از جمله ترکیه ، ارمنستان و عراق صادر گردد.

آهک کلوخه

آهک کلوخه آذرشهر بهترین محصول جهت شفته ریزی ساختمان ها و استخر ها است. آهک کلوخه از معدن سنگ آهک بسیار با کیفیت با خلوص کربنات کلسیم 98 درصد تولید می شود و از نوع سنگ آهک خام و آهک زنده است.

آهک میکرونیزه

برخی صنایع نظیر تولید کننده سیمان و مصالح ساختمانی ، تولید کنندگان فولاد و تولید مواد شیمیایی نظیر چسب و پلیمر ها نیاز به استفاده از آهک میکرونیزه دارند. آهک میکرونیزه می تواند از نوع آهک خام (پودر کربنات کلسیم) و یا آهک زنده باشد.

کربنات کلسیم

کربنات کلسیم همان سنگ آهک خام است که موارد مصرف بسیار زیادی دارد. این محصول ارزان قیمت و بسیار پر کاربرد ، در انواع و اندازه های گوناگونی تولید می شود. سایز تولید آن در مجموعه آذرشهر از مش 100 تا مش 3500 است که نیاز تمامی صنایع مصرف کننده را پوشش می دهد.

مزیت ها

کارخانه آهک آذرشهر از مزایای مختلفی برخوردار است که موجب شده بخش زیادی از محصول مورد نیاز کشور را تامین نماید . برخی از این مزایا عبارتند از:

  • ظرفیت تولید زیاد جهت تامین دائمی نیاز صنایع
  • کیفیت بسیار مطلوب محصولات تولیدی
  • واقع شدن در منطقه شمال شرقی و کاهش هزینه های حمل و نقل این بخش از کشور
  • استفاده از سنگ آهک ممتاز و کیفیت بالا
4.5/5 - (4 امتیاز)
2019-09-26T11:37:23+00:00

ثبت ديدگاه

Call Now Button