خرید آهک هیدراته ، آهک زنده ، خرید اهک میکرونیزه ، آهک صنعتی و ساختمانی

صفحه اصلی>بلاگ>خرید آهک هیدراته ، آهک زنده ، خرید اهک میکرونیزه ، آهک صنعتی و ساختمانی

خرید آهک هیدراته ، آهک زنده ، خرید اهک میکرونیزه ، آهک صنعتی و ساختمانی

خرید آهک فله و کیسه ای در انواع مختلف از جمله خرید آهک هیدراته ، آهک زنده ، پودر اهک میکرونیزه ، سنگ آهک کلوخه ای ، اهک نمره ، آهک صنعتی و آهک ساختمانی و ارسال به تمامی شهر های کشور با استفاده از وانت بار ، خاور ، کامیون و تریلی انجام می شود. خرید آهک از کارخانه آهک پارس شیمی در کیسه های 25 کیلوگرمی تا یک تنی و به صورت فله بوده و محصولات مرتبط با تمامی صنایع تولید کاغذ ، ساختمان سازی ، تصفیه آب و فاضلاب ، پرورش دام و طیور ، ضدعفونی اماکن و محل های آلوده ، دفن زباله های عفونی ، ضدعفونی استخرهای پرورش ماهی و میگو و آبزیان ، فولاد سازی و ذوب آهن صورت می گیرد.

خرید آهک با ارزان ترین قیمت

قیمت آهک در کشور ما بستگی به موارد مختلفی دارد. مهمترین عامل ، فروشنده آهک است چون اکثر فروشندگان این محصول در کشور ما ، واسطه هستند و هزینه های زیادی را به مصرف کننده تحمیل می نمایند. در صورتی که تمایل به خرید آهک با قیمت ارزان و کیفیت مورد نظر دارید ، این محصول باید از یک تولید کننده معتبر خریداری شود. کارخانه تولید آهک پارس شیمی با سابقه چندین ساله در تولید این محصول ، به طور کامل با نیاز بازار و صنایع آشنایی دارد و بهترین کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 خرید آهک کلوخه

آهک کلوخه یا همان سنگ آهک به صورت خام یا پخته شده عرضه می شود. آهک کلوخه بسته به نوع مصرف آن ، ممکن است به شکل سنگ یا به اصطلاح آمورف به فروش برسد و یا می توان آن را در سایز بندی یکسان به عنوان آهک نمره 1 تا 6 و … تولید و ارسال نمود. خرید آهک زنده ، سنگ آهک و شفته آهک به صورت کلوخه است.

خرید پودر آهک

بسیاری از صنایع و مشاغل نظیر کاغذ سازی ، ذوب آهن ، تصفبه آب آشامیدنی ، گاوداری و مرغداری ها حتما باید از اهک پودری و یا آهک میکرونیزه استفاده کنند. خرید آهک هیدراته ، آهک زنده و پودر سنگ به صورت پودری است و معمولا به شکل بسته بندی شده برای مصرف کنندگان ارسال می شود.

خرید آهک صنعتی

تولید اهک صنعتی یک روش نوین برای تهیه این محصول است که کیفیت و سرعت تولید را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد. انواع مختلف اهک فراوری شده مانند آهک هیدراته ، آهک زنده ، اهک شکفته شده و … را با این روش تولید می نماییم.

خرید آهک ساختمانی

این محصول همان طور که از آن مشخص است ، برای استفاده در صنایع ساختمانی ، راه سازی ، تولید بتن ، تهیه ملات باتارد ، تولید بلوک و مصالح ساختمانی استفاده می شود. آهک ساختمانی کیفیت و خلوص مشخصی دارد و از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد.

خرید آهک کیسه ای و فله ای

بسته بندی آهک به منظور ارسال آن به مناطق مختلف کشور و یا صادرات این ماده است. معمولا آهک کلوخه را به صورت فله و آهک پودری را بسته بندی می نماییم. بسته بندی می تواند هزینه اضافه به مصرف کننده تحمیل کند. بنابراین خرید آهک فله از خرید آهک کیسه ای به صرفه تر خواهد بود. البته برخی انواع این محصول که دارای دانه بندی بسیار ریز یا میکرونیزه هستند را نمی توان به شکل فله ای ارسال کرد. بسته بندی آهک صادراتی هم یا به صورت کیسه جامبوبگ و یا پالت و شیرینگ شده است.

Rate this post
2021-03-09T12:31:33-01:00

ثبت ديدگاه

Call Now Button